چوب ام‌دی‌اف ستاره فومنات طراوت

چوب ام‌دی‌اف ستاره فومنات طراوت
زمینه فعالیت :
نام مدیرعامل : سرکار خانم مهندس ناهیدالسادات شفاعت
توضیحات کلی : مجتمع صنایع سلولزی فومنات در میان کوهپایه های زیبای البرز، منطقه سردار جنگل گیلان، با هدف تقویت تولید ملی، ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی، در زمینی به مساحت بیش از ۳۰ هکتار احداث گردیده است تا با احترام به بقای جنگل عزیز و ایجاد فضای مناسب اقتصادی زمینه ساز پرورش سریع الرشد ترین درخت دنیا یعنی صنوبر در مزارع شده تا رونق و اشتغال را برای اهالی منطقه و دیگر نقاط کشور فراهم آورد.
مجتمع در راستای تنوع تولیدات و احترام به نیاز مصرف کنندگان، خطوط تولید ام دی اف، روکش ملامینه و هایگلاس با قابلیت تولید انواع رنگ ها و طرح را، راه اندازی نموده است. تنوع طرح و رنگ محصولات تولید این شرکت، در کشور کم نظر و حاکی از توجه به نیازهای مشریان می باشد.

مجتمع صنایع سلولزی فومنات علاوه بر خط تولید نئوپان، یک خط تولید MDF خام، یک خط آغشته سازی، سه خط روکش ملامینه و یک خط هایگلاس را با افتخار راه اندازی کرده است.

آدرس : تهران ـ‌ خیابان دکتر شریعتی ، روبروی سینما صحرا ، خیابان شهید جواد کارگر ، پلاک 24 ، طبقه سوم
تلفن : 77502675 , 77520619
فاکس : 77507999
پست الکترونیک : office@neopanfoumant.com
آدرس وب سایت : http://foumanatgroup.ir
تاریخچه و سوابق شرکت : گروه صنعتی صنعتی فومنات در سال ۱۳۷۵ با عنوان شرکت نئوپان فومنات (سهامی خاص) تاسیس شد. مجتمع صنایع سلولزی فومنات در سال ۱۳۸۲ با راه اندازی اولین واحد خود، خط تولید نئوپان، به بهره برداری رسید.
سایر توضیحات : خط تولید هایگلاس این شرکت که با نام تجاری پلی گلاس فومنات به بازار عرضه میگردد اولین و تنها خط تولید هایگلاس ایران میباشد که تخته هایی در ابعاد بزرگ ۳٫۶۶ × ۱٫۸۳ تولید می نماید. محصول تولیدی این مجتمع از نظر کیفی نیز رقیب محصولات مشابه خارجی می باشد.

گروه صنعتی فومنات با بهره گیری از کارشناسان و نخبگان صنعت و دانشگاه همواره در حال بهینه سازی تجهیزات، ماشین آلات و ارتقای کیفیت می باشد. محصولات این مجتمع در حال حاضر از استاندارد ملی ایران تبعیت می نماید و بالاترین کیفیت به بازار عرضه می گردد.
گفتنی است با راه اندازی خطوط تولید جدید نئوپان با ظرفیت تولید ۱۲۰۰ مترمکعب در روز، ظرفیت تولید نئوپان خام به ۶برابر ظرفیت فعلی افزایش خواهد یافت و مجموع ظرفیت تولید آن به ۱۴۰۰ مترمکعب در روز خواهد رسید.
عمده ماده اولیه مصرفی کارخانه مقطوعات چوبی غیر قابل استفاده در صنایع دیگر است که به صورت هیزمی و ضایعات نجاری (مانند پشت لا و خاک اره) می باشد.

برگشت به بالا
اولین بانک صنایع چوبی ایران
0
× هم اکنون در واتس آپ سفارش دهید