ام دی اف خام

ام دی اف خام

ام دی اف خام یا همان ام دی اف با واژه انگلیسی Medium density fiberboard می باشد

ام دی اف خام در ایران هم تولید می شود که ام دی اف شرکت آرین سینا دارای استاندارد و مقدار دانسیته خوبی می باشد و ام دی اف خام خارجی که در ایران به فروش می رسد و از نظر کیفیت تولید یا همان اصطلاح cnc  خوری ام دی اف و مقدار دانسیته  به ترتیب زیر خلاصه می شود .

ام دی اف خام

1- ام دی اف خام کاستامانو و ام دی اف خام چامسون ترکیه : این ام دی اف دارای کیفیت فوق العاده بالایی می باشد و قابلیت cnc خوری بالایی دارد  و دانسیته آن 800 به بالاست ولی به جهت قیمت تمام شده بالایی که عرضه می شود خریدار زیادی ندارد .

2- ام دی اف واناچای تایلند: بیشترین مصرف ام دی اف خام برای cnc کاری ,روکش ملامینه , های گلاس و غیره در ایران را دارد . دانسیته ام دی اف حدودا 800 است و قیمت عرضه مناسبی نسبت به دیگر تولیدات خام دارد .

3- ام دی اف صیام تایلند و مربوک مالزی این ام دی اف برای روکش مناسب است قیمتش کمی کمتر از واناچای است ولی در عوض قابلیت cnc خوری پایین تری دارد . دانسیته آن بین 650 تا 750 است  .

4- ام دی اف لولی گروپ چین , ام دی اف فوشی وود چین برای روکش مناسب است ولی برای cnc  توصیه نمی شود . قیمت آن از هر سه مورد بالا پایین تر است

شرکت واکاوان وادی دنیای نوین ارتباط  یا همان وودنا (woodna ) قریب 20 سال واردات ام دی اف خام انجام می دهد و دارای پروانه اشتغال و گرید  از سازمان نظام مهندسی تهران است .

سفارشات شما عزیزان در اسرع وقت دریافت شده و جهت ارسال هماهنگی لازم بعمل می آید .

لذا جهت سفارش ام دی اف خام و مواد اولیه با شماره همراه مهندس علی قشقایی تماس حاصل نمایید .

09173130301

برگشت به بالا
اولین بانک صنایع چوبی ایران
0
× هم اکنون در واتس آپ سفارش دهید